EXB-V4V104JV
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EXB-V4V104JV
JLCPCB Part #
C1731493
Package
0603x2
Description
100kΩ 2 4 63mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS