ERA-2ARC561X
MFR.Part #
ERA-2ARC561X
JLCPCB Part #
C2088243
Description
-55℃~+155℃ 50V 560Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS