TQ2SS-1.5V-Z
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
TQ2SS-1.5V-Z
Description
-40℃~+85℃ 1.5V 125V@AC、220V@DC 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 2A 4ms 4ms AgNi + Gold plated - Signal Relays ROHS