ERA-2ARC5761X
MFR.Part #
ERA-2ARC5761X
JLCPCB Part #
C2095218
Description
-55℃~+155℃ 5.76kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS