AT0402DRE072K43L
MFR.Part #
AT0402DRE072K43L
JLCPCB Part #
C4324349
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS