ERA-2ARC2052X
MFR.Part #
ERA-2ARC2052X
JLCPCB Part #
C2089928
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS