ERJ3GEYJ1R3V
MFR.Part #
ERJ3GEYJ1R3V
JLCPCB Part #
C403448
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.3Ω 100mW 75V Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS