ERJ-S14F1403U
MFR.Part #
ERJ-S14F1403U
JLCPCB Part #
C2140052
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS