ERJ-P03D5901V
MFR.Part #
ERJ-P03D5901V
JLCPCB Part #
C4176848
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS