ERA-2ARC1620X
MFR.Part #
ERA-2ARC1620X
JLCPCB Part #
C4204638
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS