ERJ-U06D9102V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U06D9102V
JLCPCB Part #
C2116477
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 91kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS