ERJ-U12D2051U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U12D2051U
JLCPCB Part #
C1700060
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS