ERA-2ARB622X
MFR.Part #
ERA-2ARB622X
JLCPCB Part #
C2090187
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS