EXB-28N2R2JX
MFR.Part #
EXB-28N2R2JX
JLCPCB Part #
C20026007
Description
2.2Ω 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS