ERJ-H2RD2053X
MFR.Part #
ERJ-H2RD2053X
JLCPCB Part #
C6549477
Description
-55℃~+175℃ 100mW 205kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS