ERJ-U14J242U
MFR.Part #
ERJ-U14J242U
JLCPCB Part #
C1860151
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS