ERA-2ARB2740X
MFR.Part #
ERA-2ARB2740X
JLCPCB Part #
C3919955
Description
-55℃~+155℃ 274Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS