ERA-3VEB5111V
MFR.Part #
ERA-3VEB5111V
JLCPCB Part #
C4143370
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.11kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS