ERA-2ARB201X
MFR.Part #
ERA-2ARB201X
JLCPCB Part #
C2089739
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS