ERJ-U14J332U
MFR.Part #
ERJ-U14J332U
JLCPCB Part #
C4097943
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS