ERJ-P14D6981U
MFR.Part #
ERJ-P14D6981U
JLCPCB Part #
C4324613
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.98kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS