ERA-2ARB1622X
MFR.Part #
ERA-2ARB1622X
JLCPCB Part #
C2089973
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS