AT0402DRE072K15L
MFR.Part #
AT0402DRE072K15L
JLCPCB Part #
C2109366
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS