ERJ-P03D6191V
MFR.Part #
ERJ-P03D6191V
JLCPCB Part #
C4068567
Description
-55℃~+155℃ 200mW 6.19kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS