ERA-2ARB153X
MFR.Part #
ERA-2ARB153X
JLCPCB Part #
C2089847
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS