ERJ-12ZYJ335U
MFR.Part #
ERJ-12ZYJ335U
JLCPCB Part #
C4055668
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.3MΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS