ERJ-6RED33R0V
MFR.Part #
ERJ-6RED33R0V
JLCPCB Part #
C2111940
Description
-55℃~+125℃ 100mW 33Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS