ERA-2AEC8200X
MFR.Part #
ERA-2AEC8200X
JLCPCB Part #
C2137801
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 820Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS