ECW-H10393RHV
MFR.Part #
ECW-H10393RHV
JLCPCB Part #
C3785396
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1kV 39nF ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS