ECQ-UBAF105MA
MFR.Part #
ECQ-UBAF105MA
JLCPCB Part #
C3299017
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1uF 300V X1、Y2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS