ERA-2AEC2101X
MFR.Part #
ERA-2AEC2101X
JLCPCB Part #
C4309504
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS