ERJ-HP6J181V
MFR.Part #
ERJ-HP6J181V
JLCPCB Part #
C4166290
Description
-55℃~+175℃ 180Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS