TRR01MZPF2101
MFR.Part #
TRR01MZPF2101
JLCPCB Part #
C7402307
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS