ERA-2AEC2151X
MFR.Part #
ERA-2AEC2151X
JLCPCB Part #
C4086378
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS