ERA2AEB913X
MFR.Part #
ERA2AEB913X
JLCPCB Part #
C543619
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 91kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS