ERA2AEB513X
MFR.Part #
ERA2AEB513X
JLCPCB Part #
C409055
Description
51kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS