ERA-3AEB97R6V
MFR.Part #
ERA-3AEB97R6V
JLCPCB Part #
C2078380
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 97.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS