ERA-8VPB8451V
MFR.Part #
ERA-8VPB8451V
JLCPCB Part #
C6548700
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS