ERA2AEB752X
MFR.Part #
ERA2AEB752X
JLCPCB Part #
C491096
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS