ERA-2AED6492X
MFR.Part #
ERA-2AED6492X
JLCPCB Part #
C20013836
Description
-55℃~+155℃ 63mW 64.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS