ERJ-12SF8252U
MFR.Part #
ERJ-12SF8252U
JLCPCB Part #
C2082738
Description
-55℃~+155℃ 750mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS