ERA-2AEB2431X
MFR.Part #
ERA-2AEB2431X
JLCPCB Part #
C4204724
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS