ERJ-L12UJ98MU
MFR.Part #
ERJ-L12UJ98MU
JLCPCB Part #
C3990646
Description
-55℃~+125℃ 500mW 98mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS