ERA-6AED132V
MFR.Part #
ERA-6AED132V
JLCPCB Part #
C2092463
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 100V 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS