ERA2AEB242X
MFR.Part #
ERA2AEB242X
JLCPCB Part #
C409053
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS