ERA-6VRB1051V
MFR.Part #
ERA-6VRB1051V
JLCPCB Part #
C4227511
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS