EEU-FS2A390B
MFR.Part #
EEU-FS2A390B
JLCPCB Part #
C5114381
Package
Plugin,D8xL16.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 16.5mm 324.5mA@120Hz 39uF 5mm 8000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS