ERA-1ARC6191C
MFR.Part #
ERA-1ARC6191C
JLCPCB Part #
C19440139
Description
-55℃~+155℃ 50mW 6.19kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS