ERA-1ARC1691C
MFR.Part #
ERA-1ARC1691C
JLCPCB Part #
C19402515
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS