ERJ-12SF90R9U
MFR.Part #
ERJ-12SF90R9U
JLCPCB Part #
C2081735
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 500V 750mW 90.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS